Xu Ming-Hu

 1. Dedektif Dee 3 Cennetin 4 Kralı
  Tüm Bilgiler
  Dedektif Dee 3 Cennetin 4 Kralı Fantastik, Gizem 
  Türkçe Altyazı
  Devletin kendisine vermiş olduğu yetki ile dedektiflik görevini üstlenen Dee, bir cinayet soruşturmasını üstlenmiş ve bu göreve layık görülmüştür. Bu suçu aydınlatabilmek için elinden geleni yapan Dee, suçluların üstüne gitmeye başlayınca kendisine bir tuzak kurulmuş ve İmparatoriçe Wu bu suçlamalara karşılık kendisini ispatlaması için Dee ye kurulan tuzaktan sonra kendisini ispatlayamaması üzerine suçlu bulunarak cinayetin üzerini örttüğü şüphesi ile şüpheli konumuna düşmüştür. Bu zorlu süreçte Dee, imparatoriçeye vereceği hesabın planlarını yapmaktadır. Sitemizden Dedektif Dee 3 Cennetin Kralı 4 izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.
  • 2018
  • China,Hong Kong
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 886
  • 0
FilmPus.Com Full HD 1080p Film izle, dizi izle. Sitemizden vizyon filmleri full hd türkçe dublaj 1080p veya 4K ultra hd görüntü kalitesinde yabancı film ve yabancı dizi izleme olanağı sağlayan, ziyaretçilerine daima kaliteli vizyon film ve yabancı dizileri izlemeleri için video görsellerini paylaşıma açan, Türkiye'nin en kaliteli film izleme sitesidir.

Sitemizde bulunan mevcut "FİLMLER", herhangi bir video barındırma sitesinden alınmaktadır. Telif hakkı size ait olan bir "FİLM" için "İletişim" sayfasından veya " [email protected] " email adresimizle irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. film izle yabancı dizi izle # " filmpus " #